1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
olejové laky, lepenka
29,5 x 17,7 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, plátno
100 x 105 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 88
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
81 x 64 cm
Signatura: E. Ovčáček 62 - 77
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
komb. technika, propalovaná koláž, karton, laťovka
70 x 50 cm
Signatura: Eduard Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |