1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
propalovaná koláž, barvy, karton
48 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
propalovaná koláž, barevné tuše, plátno
85 x 75 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 83, na rubu Eduard Ovčáček
frotáž, barevný pastel, tuha, karton
62 x 44,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 88
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
asambláž, textil, olej, lepenka
28 x 21 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 63, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
dřevěný reliéf
v. 167 cm
Signatura: sign. UD monogram EO 1975
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |