1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
2003-2008
kombinovaná technika, digitální tisk, malba, kresba
130 x 130 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 2008, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
57 x 65 cm
Signatura: sign. PU E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček / 1978
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, tuš, lepenka
42 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolorovaná dřevěná plastika
v. 46 cm
Signatura: sign. D monogram EO 72
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2015
kombinovaná technika, akryl, plátno, deska
130 x 130 cm
Signatura: sign. PD Edas, na rubu na autorských štítcích Eduard Ovčáček 2015, E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |