1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
dřevěný reliéf, asambláž
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1967
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
bronzová plastika 1/3
v 71,5 cm
Signatura: dole uvnitř rytý monogram E. O.
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
tisková matrice, struktura
v 30,3 ✕ š 34,1 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček / 1965 E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
polychromovaný dřevěný reliéf
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1968
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno
v 65 ✕ š 45 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, vrypy, barva, deska
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, lité barvy, vrypy, plátno
v 80 ✕ š 64 cm
Signatura: LD monogram OE 60, na rubu Eduard Ovčáček 1959
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, plátno
v 180 ✕ š 140 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 92, na rubu Eduard Ovčáček 1993
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno
v 86,5 ✕ š 77 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 65, na rubu Eduard Ovčáček
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, sololit
52 x 52 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2003-2008
kombinovaná technika, digitální tisk, malba, kresba
130 x 130 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 2008, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolorovaná dřevěná plastika
v. 46 cm
Signatura: sign. D monogram EO 72
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, tuš, lepenka
42 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
57 x 65 cm
Signatura: sign. PU E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček / 1978
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
2015
kombinovaná technika, akryl, plátno, deska
130 x 130 cm
Signatura: sign. PD Edas, na rubu na autorských štítcích Eduard Ovčáček 2015, E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |