1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
olej, plátno
v 115 ✕ š 89 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 79, na rubu Eduard Ovčáček 1979
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 57 ✕ š 67,5 cm
Signatura: UN E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček 1978, E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
bronzová plastika
v 48,5 cm cm
Signatura: zezadu E. Ovčáček, monogram EO 76
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, textilie, vrypy, barva, deska
v 33 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 61
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, papírová hmota, olej, plátno
v 65 ✕ š 45 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 90, na rubu Eduard Ovčáček 1990
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
polychromovaný dřevěný reliéf
v 80 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Eduard Ovčáček 1968
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |