1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
asfalt, laky, karton, lepenka
59 x 42 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 1960
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, olej, olej. laky, koláž, překližka
75 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, olej, vrypy, obtisky, plátno
65 x 46 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, lettristika, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. DU Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |