1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
dřevěná plastika
v. 65 cm
Signatura: sign. na plintě E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
koláž, laky, lepenka
62,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
29,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 65
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olejové laky, koláž, lepenka
29 x 38 cm
Signatura: sign. LD E. Ovčáček 60
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signatura: sign. PD E.O., vzadu Eduard Ovčáček 1961
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |