1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
dřevěný reliéf
72 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1980
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1963
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |