1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
komb. technika, olej, tempera, tuš, papír
42 x 60 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 85
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, karton, lepenka
45,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 62
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. NU E. Ovčáček 78
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
sádra, kolážováno
40 x 30,5 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |