1933–2022
338
140 %
246 500 Kč
4 172 Kč
650 000 Kč
asambláž, propalované dřevo, dřevěná deska
122 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček 1966
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
materiálový tisk
51,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Eduard Ovčáček 1962
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
propalovaná koláž
24 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 64
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
asambláž, olej, textil, písky, plátno
59,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 1962, na rubu Eduard Ovčáček 1962
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
asambláž, sádra, dřevo, kresba
35 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu E. Ovčáček, Eduard Ovčáček 1975
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |