1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
60. léta 20. s
litá technika, karton
89,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
vaječná tempera, plátno
115 x 79,5 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 1955
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 84
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, email, karton, sololit
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
68 x 50 cm
Signatura: PN Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |