1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
vaječná tempera, malířská lepenka
35,5 x 25 cm
Signatura: LN 53 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
60. léta 20. s
litá technika, karton
89,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
vaječná tempera, plátno
115 x 79,5 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 1955
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |