1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
akryl, olej, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 74
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, překližka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 59
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
vaječná tempera na plátně
116 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Bělocvětov, vpravo nahoře datováno 1957
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1964 - 1965
email, sololit, oboustranný obraz
120 x 85 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
18 x 25 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, sololit
19 x 30 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 1970
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
26,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
email, karton, překližka
23 x 33 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, komb. technika, karton
79,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, akryl, karton
90,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 65
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |