1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, překližka
90 x 70 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 68
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
objekt, asambláž, olej, tuš, překližka
v. 61 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |