1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, akryl, karton
90,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 65
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
53,5 x 65 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 62
akryl, komb. technika, karton
79,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej. tempera, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 79
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 xm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
olej, lepenka
79 x 63 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
61,5 x 44 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1991 - 1992
olej, sololit
75 x 107 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 91-2
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
emailový lak, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |