1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, lité laky, karton
v 31,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LN 56 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |