1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, sololit
19 x 30 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 1970
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
18 x 25 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
26,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
email, karton, překližka
23 x 33 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |