1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
1952
olej, plátno
95 x 75 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 100 cm
Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |