1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, email, karton, sololit
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sololit
68 x 50 cm
Signatura: PN Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |