1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
44 x 54 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, asambláž, dřevo
70 x 50 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 64
olej, akryl, plátno
89 x 63 cm
Signatura: sign. LN 67 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1954
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 54
olej, písek na lepence
90 x 70 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 70