1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, plátno, lepenka
56,5 x 73 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
akryl, lepenka
72 x 53 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, email, dřevo
70 x 50 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, email, lepenka
83,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 64
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, dřevěná deska
35 x 62 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1951 - 52
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Andrej Bělocvětov 1951 - 52
tempera, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. LN 79 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |