1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
1952
olej, dřevěná deska
45,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, sololit
68 x 50 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |