1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
akryl, olej, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 74
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |