1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
vaječná tempera na plátně
116 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Bělocvětov, vpravo nahoře datováno 1957
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1964 - 1965
email, sololit, oboustranný obraz
120 x 85 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |