1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, sololit
68 x 50 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 36 cm
Signatura: sign. PD Bělocvetov 62
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, tempera, barevné křídy, karton
85 x 61 cm
Signatura: sign. LD Belocvetov 66
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
66 x 45 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 57
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |