1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
olej, dřevěná deska
35 x 62 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
tempera, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. LN 79 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1951 - 52
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Andrej Bělocvětov 1951 - 52
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olejová tempera, lepenka
44 x 54 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD Bělocvětov 64
1954
olej, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 54
olej, asambláž, dřevo
70 x 50 cm
Signatura: sign. DU Bělocvětov 64
olej, akryl, plátno
89 x 63 cm
Signatura: sign. LN 67 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, písek na lepence
90 x 70 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 70
objekt, asambláž, olej, tuš, překližka
v. 61 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 66
olej, překližka
90 x 70 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 68
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
1952
olej, dřevěná deska
45,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |