1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
olej, plátno
52 x 52 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, lepenka
21,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 930
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
malba tuší, akvarel, karton
49 x 38,5 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz 919
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1921
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba perem, papír
22 x 14 cm
Signatura: sign. LD Alfréd Justitz 1930
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1921
akvarel, papír
27 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 921
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 932
olej, plátno
34 x 47 cm
Signatura: sign. vzadu A. Justitz
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1931
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 929
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |