1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
olej, lepenka
21,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 930
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
malba tuší, akvarel, karton
49 x 38,5 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz 919
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
52 x 52 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1921
tuš, karton
39 x 28 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1921
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |