1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
kresba tužkou / kresba tuší, papír na kartonu
19 x 14 / 14 x 19 cm
Signatura: 2 x D A Justitz 1929
v 59,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Justitz
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel, tužka
v 28 ✕ š 42 cm
Signatura: PU A. Justitz
litografie
36 x 47 cm (výřez)
Signatura: PD Alfréd Justitz
olej, plátno
87 x 69,5 cm
Signatura: PD A. Justitz 28
kresba tuší, papír na kartonu
20 x 28 cm
Signatura: A Justitz 920
kresba tužkou, papír na kartonu
21,5 x 30,5 cm
Signatura: Justitz
1924
25 x 31 cm
Signatura: PD A. Justitz 24
kresba uhlem
21 x 20,5 cm
Signatura: PD A. Justitz
1924
18,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD A. Justitz Paris 24
akvarel, karton
29 x 42 cm
Signatura: PD A. Justitz
akvarel
21 x 27 cm
Signatura: A. Justitz