1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
kresba tuší, akvarel
v 36,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem 1922
olej, plátno
52 x 70,5 cm
Signatura: sign. PN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
kresba tužkou, papír
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 927
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
20.léta 20.st.
olej na plátně
64,5 x 50 cm
Signatura: signováno vpravo dole A Justitz
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kresba tužkou, barevný pastel, papír
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 1929
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1911 - 1912
olej, plátno
40,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Justitz
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, papír
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 19
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1925-28
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 255 000 Kč |
1924
kresba rudkou, uhlem, karton
64 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz Paris 1924
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem, karton
34,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD A Justitz
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
59 x 51 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz 930
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
1924 - 27
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 265 000 Kč |