1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
kresba uhlem, karton
34,5 x 31 cm
Signatura: sign. LD A Justitz
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
59 x 51 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz 930
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |