1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
uhel, rudka, barevné křídy, kvaš, karton
45 x 37 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz 1928
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
87 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |