1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
1924
kresba rudkou, uhlem, karton
64 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz Paris 1924
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1925-28
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz
Vyvolávací cena: | 255 000 Kč |