1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
olej, vrypy, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PN A Justitz
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1918
akvarel, tužka, karton
40 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD Justitz Praha 1918
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
uhel, rudka, barevné křídy, kvaš, karton
45 x 37 cm
Signatura: sign. LN A. Justitz 1928
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
87 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 28