1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
olej, plátno
50,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 932
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
34 x 47 cm
Signatura: sign. vzadu A. Justitz
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1931
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |