1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 929
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |