1879–1934
54
135 %
13 000 Kč
1 300 000 Kč
kresba tužkou, barevný pastel, papír
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 1929
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1911 - 1912
olej, plátno
40,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Justitz
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
lavírovaná kresba tuší, papír
31 x 23 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 19
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |