1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 86
Starting price: | CZK 41 000 |
olej, plátno
80 x 50 cm
Signature: sign. DU Janeček
Starting price: | CZK 95 000 |
olej, plátno
55 x 67 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, plátno
89 x 61 cm
Signature: sign. DU Janeček 71
Starting price: | CZK 67 000 |
olej, plátno
54 x 54 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signature: sign. PD Janeček 1985
Starting price: | CZK 86 000 |
komb. technika, olej, tempera, sololit
80 x 60 cm
Signature: sign. PD O. Janeček
Starting price: | CZK 26 000 |
olej, plátno
63 x 94 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 64
Starting price: | CZK 68 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
25,3 x 27,3 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 81
komb. technika, kvaš, karton
24 x 33 cm
olej, sololit
20 x 32,5 cm
Signature: sign. na rubu Ota Janeček 90
Starting price: | CZK 22 000 |
kresba pastelem, karton
48,5 x 57 cm
Starting price: | CZK 29 000 |