1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
komb. technika, papír
25 x 18 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 5 500 |
1970-82
olej, sololit
91 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1970 - 82
Starting price: | CZK 120 000 |
komb. technika, papír
22 x 30 cm
Signature: sign. PD Janeček 1950
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, plátno
56 x 35,5 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 48 000 |
uhel, papír
36 x 25 cm
Signature: sign. LD Janeček 42
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1982
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
50,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1979
olej, plátno
40 x 45 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1977
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signature: sign. LD O. Janeček 47
olej, plátno
45 x 60 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 1985
pastel, papír
41 x 29,5 cm
cín
30 x 24 cm
Signature: sign. O. Janeček
Starting price: | CZK 7 000 |