1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
olej, plátno
46 x 61 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1982
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
50,5 x 50 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1979
olej, plátno
40 x 45 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1977
Starting price: | CZK 32 000 |
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signature: sign. LD O. Janeček 47
Starting price: | CZK 48 000 |
pastel, papír
41 x 29,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
olej, plátno
45 x 60 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 1985