1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
olej, plátno
28 x 42 cm
Signature: sign. PD ota janeček 83
Starting price: | CZK 28 000 |
pastel, papír
28,5 x 20 cm
Signature: sign. PD O.J. - 91
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, sololit
55 x 45 cm
Signature: sign. PD O. Janeček
Starting price: | CZK 38 000 |
komb. technika, lepenka
76 x 61,5 cm
Signature: sign. LD Janeček 1970
Starting price: | CZK 39 000 |
1951-2
olej, plátno
23 x 34 cm
Signature: sign. PD O. Janeček 1951-2
akvarel, pastel, karton
35 x 24 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 80
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1983
Starting price: | CZK 74 000 |
olej, plátno
55 x 67 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 85 000 |
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 86
Starting price: | CZK 41 000 |
olej, plátno
89 x 61 cm
Signature: sign. DU Janeček 71
Starting price: | CZK 67 000 |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signature: sign. PD Janeček 1985
Starting price: | CZK 86 000 |
olej, plátno
80 x 50 cm
Signature: sign. DU Janeček
Starting price: | CZK 95 000 |