1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
olej, plátno
40 x 40 cm
Signature: sign. LD O. Janeček 79
Starting price: | CZK 37 000 |
36 x 25 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
kvaš, pastel, karton
57 x 14 cm
Signature: sign. PD O. Janeček 50
komb. technika, karton
41,5 x 29,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 67
Starting price: | CZK 22 000 |
1952
barevný lept 8/25
32 x 49,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1952
Starting price: | CZK 9 000 |
olej, plátno
96 x 72 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1981
Starting price: | CZK 115 000 |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
Starting price: | CZK 98 000 |
kresba pastelem, karton
37 x 23 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 86
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, sololit
21 x 33,5 cm
olej, plátno
33 x 22 cm
Signature: sign. LD Janeček 69
Starting price: | CZK 29 000 |
kresba pastelem, karton
30 x 21 cm
Starting price: | CZK 7 500 |
kresba, tuš, pastel, karton
29,5 x 41 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1980
Starting price: | CZK 16 000 |