1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
akvarel, pastel, tuš, karton
18,5 x 18,5 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 67
36,5 x 24,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1991
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
45 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1956
Starting price: | CZK 70 000 |