1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
enkaustika, lepenka
42 x 33 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 29 000 |
22 x 18 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1982
Starting price: | CZK 5 000 |
kresba tužkou, papír
30 x 21 cm
Signature: sign. LN O. Janeček 43
Starting price: | CZK 6 000 |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. PD Janeček
Starting price: | CZK 45 000 |
tužka, pastel, malířská lepenka
14,5 x 29,5 cm
Signature: sign. DU Janeček
Starting price: | CZK 5 000 |
komb. technika, pastel, akvarel, papír
25 x 27 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 85
Starting price: | CZK 10 000 |
komb. technika, papír
22 x 30 cm
Signature: sign. PD Janeček 1950
Starting price: | CZK 22 000 |
1970-82
olej, sololit
91 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1970 - 82
Starting price: | CZK 120 000 |
komb. technika, papír
25 x 18 cm
Starting price: | CZK 5 500 |
olej, plátno
55 x 55 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 89
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
56 x 35,5 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 48 000 |
uhel, papír
36 x 25 cm
Signature: sign. LD Janeček 42