1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
komb. technika, olej, tempera, sololit
80 x 60 cm
Signature: sign. PD O. Janeček
Starting price: | CZK 26 000 |
komb. technika, kvaš, karton
24 x 33 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
olej, plátno
63 x 94 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 64
Starting price: | CZK 68 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
25,3 x 27,3 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 81
kresba pastelem, karton
48,5 x 57 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, sololit
20 x 32,5 cm
Signature: sign. na rubu Ota Janeček 90
Starting price: | CZK 22 000 |
komb. technika, lepenka
25 x 34 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1955
komb. technika, kvaš, barevné křídy, malířská lepe
12,5 x 16,5 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 7 000 |
kresba pastelem, papír
37 x 22 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
45,5 x 30 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1987
barevný pastel, karton
26 x 18,5 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 91
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, sololit
29 x 45 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 86
Starting price: | CZK 32 000 |