1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
olej, plátno
56 x 47 cm
Signature: sign. PD Janeček 1950
Starting price: | CZK 120 000 |
1954
kvaš, akvarel, karton
60 x 48 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1954