1919–1996
711
148 %
204 357 CZK
2 070 CZK
950 000 CZK
1. pol.50.let
41,5 x 28 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček
1975 - 80
kresba pastelem, papír
22 x 26 cm
Starting price: | CZK 6 500 |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1983
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, plátno
Signature: sign. DU Janeček 1960
Starting price: | CZK 180 000 |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signature: sign. DU Janeček 48
Starting price: | CZK 45 000 |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
23 x 27,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 82
Starting price: | CZK 7 000 |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signature: sign. LD Janeček
Starting price: | CZK 49 000 |
olej, plátno
46 x 40 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1978
kresba pastelem, kvaš, karton
20 x 23 cm
Signature: sign. LD Janeček 50
Starting price: | CZK 5 000 |