1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, plátno
v 69,5 ✕ š 101 cm
Signatura: PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
71,5 x 101 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno
64 x 55 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
olej, lepenka
70 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: sign. PD VRadimsky
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
olej, lepenka
67 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 69 cm
olej, lepenka
73 x 102 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na kartonu
70 x 100,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole V. Radimský
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, lepenka
73 x 102 cm
Signatura: sign. LD Radimský
olej, lepenka
62 x 73 cm
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |