1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
olej, lepenka
70 x 98 cm
Signatura: sign. PD VRadimský
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kolem 1890
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD V Radimský Brolles
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |