1867–1946
85
148 %
850 000 Kč
2 450 000 Kč
kol. r. 1910
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. V. Radimský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kol. r. 1905
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. VD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |